FOTOGRAF ŚLUBNY KATOWICE

Łukasz Świtek – zobacz moje zdjęcia
oraz sprawdź ofertę ślubną

Fotograf na wesele

Jeżeli szukacie najlepszego fotografa ślubnego - to dobrze trafiliście!

Fotograf ślubny Katowice – Domyślam się, że jesteś tutaj z jednego powodu – szukasz fotografa ślubnego na Wasz wymarzony ślub w Katowicach bądź na Śląsku lub innym mieście w Polsce. Niebawem będziecie mieli ten zaszczyt, aby stanąć na przeciwko siebie i wypowiedzieć przysięgę małżeńską. Dlatego domyślam się, że towarzyszy Wam ogromna ekscytacja i pewnie niemały stres. Ważne jest, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Czy nie pomylicie się w trakcie przysięgi, czy Wy i wasi goście będziecie się świetnie bawić… A najważniejsze, czy aby na pewno Wszyscy zapamiętają dobrze Wasz dzień. Dlatego moja fotografia pomoże zapisać Waszą historię!

Co mnie wyróżnia spośród innych fotografów na Śląsku?

Czym różnią się fotografowi ślubni w Polsce

Zacznę od tego co mnie wyróżnia spośród innych fotografów ślubnych w Katowicach oraz na Śląsku. Jest wielu fotografów ślubnych na rynku, różnią się stylem, ceną oraz jakością usług. Oglądając moje zdjęcia zwróć uwagę przede wszystkim na moje zdjęcia wykonywane na sali weselnej podczas zabawy. Używam kilku źródeł światła, panuję nad nim dlatego kreuję rzeczywistość. Na moich zdjęciach widać klimat danego miejsca, światło podkręca moc emocji.

Poznaj moją ofertę reportażu ślubnego

Oferta fotografa ślubnego to nie tylko cena.

Pełny koszt reportażu ze ślubu i wesela na Śląsku jest uzależniony od Waszych oczekiwań. W mojej ofercie znajdują się 3 pakiety, dzięki którym otrzymacie to, na czym najbardziej Wam zależy. Przeglądając oferty fotografów na Śląsku a także w Polsce, sprawdźcie dokładnie co oferują, zobaczcie ich portfolio i poproście o dostęp do pełnego reportażu od A do Z. Nie wybieraj najtańszej oferty – Profesjonalny i doświadczony fotograf ślubny w Katowicach zna swoją wartość i z pewnością umie też odpowiednio wycenić swoje usługi. Nie sugeruj się zatem zbyt niską ceną, ale też nie daj się zniechęcić wyższym stawkom. W “dobre oko” fotografa warto zainwestować.

Profesjonalny fotograf ślubny zadba o Waszą pamiątkę. Będziecie mieli pewność, że zdjęcia zostaną wykonane z należytą starannością a Wasze zdjęcia będą bezpieczne.

FOTOGRAF ŚLUBNY KATOWICE – ŁUKASZ ŚWITEK

Napisz po swoją ofertę ślubną!

Jeżeli chcesz otrzymać ofertę dopasowaną do waszych potrzeb – napisz do mnie.


  Jakie zdjęcia ślubne mogę dla Was zrobic?

  Reportaż ślubny to nie wszystko!

  Moja oferta fotografii ślubnej standardowo zawiera reportaż zdjęciowy trwający od przygotowań ślubnych kończąc na oczepinach. Reportaż ślubny moich zakochanych par to także cudowne chwile emocji i wzruszeń. Kluczowymi momentami są dla mnie ujęcia podczas listów, które piszą sobie wzajemnie a także emocjonujący moment jakim jest firstlook.

  Dla moich zakochanych par poza samym reportażem mam do zaoferowania także:

  SESJĘ NARZECZEŃSKĄ

  SESJĘ PLENEROWĄ POŚLUBNĄ W INNYM DNIU

  Zapytaj mnie o dostępność Waszego terminu

  ZPYTAJ O WOLNY TERMIN

  Najlepszy fotograf ślubny!

  Posiadam na swoim koncie wyróżnienia w skali międzynarodowej!

  Wesele z klasą! - Jak pracuje fotograf ślubny?

  Umiejętność dyskretnej pracy dla fotografa jest bardzo ważna!

  W trakcie fotografowania ślubów kieruję się paroma zasadami, dzięki którym osiągam cel, czyli wykonuję naturalne, dynamiczne i pełnych emocji zdjęcia ślubne.

  Fotografuję dyskretnie – Zależy mi na tym, aby cała uwaga była skoncentrowana na nowożeńcach, koncentruję się na fotografowaniu wydarzeń w sposób niezauważalny dla innych.

  Jestem blisko wydarzeń – wykonuję zdjęcia z bliska, dynamicznie i pełne emocji. W konsekwencji oglądający zdjęcia mają wrażenie, jakby byli w środku wydarzeń.

  Stała obserwacja – ciekawe rzeczy dzieją się przez cały czas. Relacje między ludźmi są dla mnie bardzo ważnym elementem, który chcę uwiecznić na fotografiach ślubnych. Bardzo ważne jest dla mnie aby złapać unikalny moment.

  Spontaniczność ujęć – nawet w przypadku zdjęć pozowanych nie mam gotowego planu na zdjęcia. Staram się improwizować i wzbudzić w sobie proces twórczy, dzięki któremu powstają spontaniczne ujęcia. Spontaniczne zdjęcia ślubne, to takie, na których wyglądacie jakby przyłapani, a sytuacja jest naturalna lub sprawia takie wrażenie. Lubię, gdy okazujecie sobie uczucia!

  fotograf ślubny katowice, Fotograf ślubny

  FOTOGRAF ŚLUBNY KATOWICE – KIM JESTEM?

  Nazywam się Łukasz Świtek ,moje życie zawodowe wypełnia fotografia ślubna.
  Fotografem ślubnym jestem z wyboru i zamiłowania do tej profesji. Dążę do perfekcji realizując każdy ślub, wesele i plener.
  Z każdym sezonem rozwijam swój warsztat fotograficzny oraz postprodukcji, wychodzę z założenia, że najważniejszy jest efekt końcowy w postaci reportażu ślubnego i sesji plenerowej.
  Dlatego chciałbym aby moje pary były świadome i wybierały swojego fotografa nie ze względu na cenę tylko na jakość.
  By fotograf w pełni mógł wykonać to zadanie, potrzeba jeszcze perfekcyjnego przygotowania i pozytywnego podejścia do każdego zlecenia ślubnego.
  To właśnie pozytywną atmosferę cenię sobie najbardziej w dniu ślubu, dlatego zachęcam Was byśmy mieli okazję do spotkania i wspólnego poznania.
  Tak by Wasz fotograf ślubny, był Waszym dobrym znajomym.

  Zanim zaczniecie oglądać moje zdjęcia zwróćcie uwagę w szczególności na zdjęcia z zabawy weselnej – to najbardziej odróżnia mnie od innych fotografów!
  Tworzę klimat!

  Chcę, aby Wasze zdjęcia zachwycały i wzruszały podczas wspólnych wieczorów w domu,
  podczas spotkań rodzinnych i oczywiście na facebooku.
  Do pracy podchodzę bardzo odpowiedzialnie. Wiem, że tworzę wspomnienia
  nie tylko dla Was, ale również dla Waszych dzieci, wnuków i następnych pokoleń
  – to poważna sprawa!

  Towarzyszyłem w dniu ślubu ponad trzystu parom i wiem na czym polega moje zadanie.
  Wspaniałe zdjęcia to jedno, a pomoc, życzliwość i zaangażowanie to wartość dodana,
  którą dzielę się zupełnie bezinteresownie – po prostu czuję wagę otrzymanego zaufania i
  przeżywam Wasz niezapomniany dzień razem z Wami.

  Dlatego zapoznajcie się proszę z moją ofertą – najlepszą, jaką poznaliście
  – bo płacąc tylko raz otrzymacie w komplecie wiedzę i doświadczenie zdobywane przez lata.


  Jako fotograf ślubny wykonuję zdjęcia w całej Polsce!

  Mieszkam w Katowicach ale pracuję wszędzie tam, gdzie trzeba napisać Waszą historię!

  Najczęściej fotografuję w województwie Śląskim  (okolice Gliwic, Zabrza, Katowic, Bytomia, Mikołowa, Częstochowy, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Pszczyny, Żywca, Bielska-Białej, Tychów, Rybnika, Knurowa, Sosnowca, Jastrzębia-Zdroju, Szczyrku, Cieszyna, Wisły, Ustronia, Żor, Wodzisławia Śląskiego, Radlina), w Małopolsce (okolice Krakowa, Nowego Sącza, Wadowic, Wieliczki, Brzeska, Nowego Targu), na Podkarpaciu (okolice Przemyśla, Rzeszowa), na Dolnym Śląsku (okolice Wrocławia, Legnicy, Jeleniej Góry, Wałbrzycha) oraz na Opolszczyźnie, ale odległość nie jest dla mnie problemem aby wykonać dla Ciebie dobre zdjęcia ślubne. Odwiedzam także Warszawę, Łódź i Gdańsk. Jeśli poszukujesz fotografa to musisz sprawdzić moją ofertę!

  Pytania do fotografa!

  Masz pytania - napisz do mnie.


   Dobry fotograf ślubny na Śląsku!

   Gdzie pracuje? W całej Polsce!

   Fotograf ślubny w Katowicach. Jeżeli jesteście zdecydowani na moje usługi a jesteście z innego miasta niż Katowice, to nie ma problemu. Swoje usługi fotografii ślubnej oferuję także w całej okolicy, a także  w Gliwicach, Sosnowcu, Zabrzu, Krakowie. Fotografuję w całym województwie małopolskim oraz śląskim. Fotografia ślubna to bardzo artystyczna dziedzina fotografii. Jeżeli masz pytania po prostu napisz – chętnie odpowiem.