Fotograf na studniówkę!

Dobry fotograf na Waszą studniówkę!

Fotograf na studniówkę - ŚLĄSK

Najlepszy fotograf na Waszą studniówkę!

Fotograf na studniówkę  tego szukacie? Zdecydowanie tak, skoro jesteście na mojej stronie! Nazywam się Łukasz Świtek i pochodzę z Katowic dlatego bardzo często wykonuję zdjęcia na studniówkach w okolicznych miastach takich jak: Katowice, Gliwice, Zabrze, Sosnowiec, Chorzów, Bytom, Będzin, Czeladź, reasumując na całym województwie śląskim a także w Małopolsce. Bal studniówkowy lub maturalny  to wyjątkowe wydarzenie, dlatego musicie zadbać o to aby Wasza pamiątka była profesjonalna i niezapomniana.

Jak wybrać najlepszego fotografa na studniówkę?

Czym należy się kierować podczas wyboru fotografa na bal maturalny?

Zapewne przeglądaliście wiele stron fotografów, którzy oferują reportaż fotograficzny z balu maturalnego. Wielu fotografów w tym także ja, wykonuje głownie reportaże ślubne, których jest zdecydowanie więcej podczas całego roku. Prawdopodobnie każdy fotograf potrafi wykonać zdjęcia przygotowań ślubnych czy w plenerze, ale nie każdy potrafi sobie poradzić w trudnych warunkach na sali balowej. Dlatego wybierając fotografa na studniówkę należy zwrócić uwagę w szczególności na jego zdjęcia na sali. Jeżeli fotograf posiada bardzo dobre zdjęcia na sali czy to ze ślubu (zdecydowanie więcej jest takiego materiału) czy z balu maturalnego to z pewnością należy takiego fotografa wybrać. Dlatego poproście fotografa o zdjęcia z sali ze ślubów, ze studniówki – nie bójcie się! Nie należy kierować się ceną! Profesjonalna osoba posiada doświadczenie, wiedzę oraz sprzęt – to gwarantuje niezapomnianą pamiątkę!

Ile kosztuje fotograf na studniówkę?

Oferta fotografa na studniówkę

Niewątpliwie cena za fotografa na studniówkę dla wielu młodych ludzi jest bardzo istotna ale nie powinna być wyznacznikiem. Cena za reportaż balu maturalnego jest bardzo zróżnicowany zaczynający się od 30 zł za ucznia a kończąc na ponad 200 zł. Ja osobiście oferuję dwa pakiety cenowe: MINIMUM – zawiera on relację fotograficzną balu studniówkowego do 6h. Każdy uczeń dostaje do pobrania w wersji cyfrowej w pełnej rozdzielczości minimum 300 zdjęć po obróbce. Z pewnością jest to opcja budżetowa, cena jednostkowa jest uzależniona od ilości uczniów. Kolejnym pakietem jest: STANDARD. Pakiet ten zawiera to samo co pakiet MINIMUM, dodatkowo zawierając, wywołane zdjęcie klasowe + nośnik ze zdjęciami dla każdego ucznia.

Zapytaj o ofertę fotografa na studniówkę!

Cena reportażu z balu maturalnego!    Gdzie mogę dla Was zrobić zdjęcia?

    Fotografuję w całym kraju!

    Bardzo cieszę się, że dotrwaliście aż tutaj! Jeżeli zastanawiacie się czy dojadę do Waszego miasta by wykonać dla Was zdjęcia ze studniówki to po prostu napiszcie!
    Niewątpliwie często bywam w salach balowych na śląsku takich jak: Moja Pasja, Pod Skrzydłami Anioła, Biały Dom, Szyb Bończyk, Szyb Maciej, Sztygarka oraz wiele innych. Podobnie oprócz pięknej sali należy zadbać także o właściwą oprawę muzyczną – to podstawa udanej zabawy!