fbpx

Fotograf pogrzebowy - Łukasz Świtek

Fotograf pogrzebowy dla ludzi, którzy pragną zachować w pamięci najbliższe osoby.

Zdjęcia z ceremonii pogrzebowej

Fotograf pogrzebowy

Fotograf na pogrzeb
fotografia pogrzebowa

fotograf pogrzebowy

Z pewnością reportaż ceremonii pogrzebowej dla ludzi, którzy pragną zachować w pamięci najbliższe osoby. Nazywam się Łukasz Świtek fotografię funeralną zajmuję się od 2013 roku, dlatego posiadam niezbędną wiedzę, doświadczenie a także posiadam kurs liturgiczny dla fotografów wymagany przez księży. Warto zauważyć, że fotograf na pogrzeb to bardzo dobra decyzja. Istotne jest to, że Reportaż fotograficzny pogrzebu  to usługa upamiętniającą pożegnanie bliskiej osoby. Dlatego fotografię wykonuję z należytym szacunkiem, wyczuciem oraz pełnym zaangażowaniem. Zdjęcia pogrzebowe wykonuję tak , by odbiorcy tych zdjęć mieli wrażenie, jakby byli obecni podczas ceremonii.

Fotografia funeralna - Fotograf pogrzebowy

Dlaczego warto wybrać fotografa pogrzebowgo?

Z pewnością zdjęcia z ceremonii pogrzebowej to wspaniała pamiątka.

Jako profesjonalny fotograf podam kilka bardzo ważnych powodów, dla których warto zatrudnić fotografa na pogrzeb. Zdjęcia są po to by pomóc pielęgnować wspomnienia o zmarłym. Bardzo często nie zapamiętujemy zbyt wiele z ceremonii pożegnalnej. Dzięki zdjęciom, wspomnienia pozostaną na zawsze. W dawnych latach fotografia funeralna była bardzo popularna, w rodzinnych albumach były fotografie z ceremonii pożegnalnych bliskich. Dlatego warto zdecydować się na reportaż fotograficzny, który pozostanie pamiątką na lata. Niestety nie wszyscy mogą uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu. Zdjęcia pogrzebowe to idealny sposób na dzielenie się tymi wspomnieniami. Są przemyślanym dopełnieniem ostatniej drogi pożegnania.

Fotograf na pogrzeb Śląsk

Fotograf popgrzebowy

Wspomnienia
pamiątka na lata
nieobecność bliskich

Fotografia pogrzebowa

Fotograf pogrzebowy
Gdzie pracuję?

Z pewnością zastanawiają się Państwo, gdzie wykonuję swoje usługi reportażu pogrzebowego. Mieszkam na Śląsku, dlatego głownie wykonuję zdjęcia na terenie województwa śląskiego w takich miastach jak KatowiceGliwiceSosnowiecChorzówBytomKrakówŻywiecSzczyrkOpole  a także wielu innych miastach.

Co mnie wyróżnia?

Jako fotograf reportażowy posiadam bardzo bogate doświadczenie, dlatego wiem jak zachować się podczas tak intymnych ceremonii pożegnalnej jakimi jest pogrzeb. Poza tym równie ważne jest bezpieczeństwo wykonywanych zdjęć, dlatego zawsze pracuję na dwóch aparatach. Państwa fotografie zapisywane są równolegle na dwóch niezależnych kartach pamięci, dzięki temu Państwa zdjęcia są bezpieczne.

Najlepszy fotograf pogrzebowy