Fotograf ślubny Chorzów

Fotografia ślubna na śląsku!

Jeżeli szukasz fotografa który wyróżnia się od innych to jesteś w dobrym miejscu!

Fotograf Chorzów!

Szukacie fotografa ślubnego w Chorzowie?

Fotograf weselny Chorzów – jeżeli trafiliście na moją stronę to znak, że poszukujecie fotografa na ślub. Jesteście w dobrym miejscu, nazywam się Łukasz Świtek i zdjęcia ślubne wykonuję od 2013 roku. Mieszkam na Śląsku, dlatego tutaj najczęściej wykonuje reportaże ślubne, w Chorzowie bardzo często odwiedzam salę weselną „Sztygarka” a także Restaurację Łania w Parku Śląskim. Mam nadzieję, że oglądaliście już strony innych fotografów ślubnych na Śląsku i zwróciliście uwagę na różnicę, która odróżnia mnie od innych. Światło – to główna cecha, dzięki której moje fotografie ślubne różnią się od innych fotografów weselnych, przede wszystkim zdjęcia na sali weselnej. Dlatego idę do Was z pomocą. Chciałbym abyście wybrali fotografa, który spełni Wasze oczekiwania. Moja fotografia na sali weselnej różni się od innych fotografów. Jeżeli przeglądasz moje zdjęcia na Facebooku lub Instagramie to widzisz różnice.

Jak wybrać fotografa na ślub?

Dobry fotograf w Chorzowie!

Wybierając fotografa ślubnego, musicie się zastanowić czego oczekujecie od zdjęć, z których będzie składał się reportaż z Waszego ślubu. Przeglądając strony fotografów, musicie zwrócić uwagę na styl fotografa, to pierwsza rzecz która powinna przykuć waszą uwagę. Jeżeli znajdziecie fotografa, którego styl Wam odpowiada, następnie napiszcie do niego, poproście go o przesłanie kilku pełnych reportaży, zobaczycie wtedy powtarzalność oraz estetykę reportażu. Umówcie się także na wspólne spotkanie, co ja osobiście bardzo polecam. Również wtedy macie możliwość obejrzenia obszernego materiału, oraz zobaczyć zdjęcia jak wyglądają na żywo. Ocenicie też ich jakość. W końcu Wy również na koniec takie otrzymacie. Spotkanie pozwoli też poznać Wasze charaktery oraz stosunek do pracy. Zagwarantuje to współprace na profesjonalnym poziomie.

Fotograf ślubny Chorzów

Zapytaj mnie o wolny termin oraz ofertę


  Cena reportażu ślubnego

  Która oferta jest dobra?

  Koszt reportażu ze ślubu oraz wesela w Chorzowie jest uzależniony od Waszych oczekiwań. W mojej ofercie znajdują się 3 pakiety, dzięki którym otrzymacie to, na czym najbardziej Wam zależy. Przeglądając oferty fotografów w Chorzowie a także w Polsce, zobaczycie dokładnie co oferują, zobaczcie ich zdjęcia i poproście o dostęp do pełnego reportażu od A do Z. Nie wybieraj najtańszej oferty – Profesjonalny i doświadczony fotograf ślubny w Chorzowie zna swoją wartość i z pewnością umie też odpowiednio wycenić swoje usługi fotografii.

  Najlepszy fotograf w Chorzowie!

  Fotograf weselny w Chorzowie - dobry wybór!

  Sesja narzeczeńska!

  Pokażcie jak bardzo się kochacie!

  Jedną usług oprócz fotografii ślubnej jaką wykonuje są też sesje narzeczeńskie. Sesja zakochanych to wspaniała okazja aby poznać pracę fotografa, któremu planujecie powierzyć wykonanie reportażu ślubnego. Podczas sesji narzeczeńskiej w Chorzowie np. w Parku Śląskim, bardzo często zwracam uwagę na to jak okazujecie sobie uczucia, to właśnie ten element najbardziej ukazuje emocje na fotografiach.

  Fotografia ślubna Chorzów

  Plener ślubny - gdzie i kiedy?

  Sesja poślubna dla pary młodej!

  Ślubna sesja plenerowa to kolejna usługa, którą oferuję moim parom młodym. W zależności od tego, jaki pakiet ślubny w ofercie para wybierze, sesja plenerowa wykonywana jest w dzień ślubu lub zgodnie z pakietem STANDARD w innym dniu niż ceremonia zaślubin. Jeżeli planujecie ślub w Chorzowie lub w innym ciekawym miejscu, gdzie w okolicy znajduje się miejsce z którego można skorzystać podczas sesji ślubnej, wtedy taką sesję można wykonać tego samego dnia. Jeżeli jednak zależy Wam na odrobinie spokoju, oraz miejsca, które będzie dla Was czymś wyjątkowym, czymś co będzie Was utożsamiać z tym miejscem, to wtedy należy zdecydować się na sesję plenerową innego dnia.

  Fotograf na Śląsku!

  Fotografuję nie tylko w Chorzowie!

  Głównym miejscem mojej pracy jest województwo śląskie oraz małopolskie ale bywam także w innych zakątkach Polski. Miałem przyjemność wykonywać reportaż ślubny w miastach takich jak Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Zabrze, Gliwice, Zabrze, Mikołów, Rybnik, Jastrzębie, Cieszyn, Żywiec, Bielsko-Biała, Tresna, Bierna, Toszek, Częstochowa, Łódź, Kraków, Opole, Wrocław oraz wiele innych. Dlatego jeżeli zainteresowała Cię moja fotografia a jesteś z innego miasta – napisz!

  Fotograf Ślubny Chorzów

  Jako fotograf ślubny pracuję na terenie całego kraju, ale najczęściej fotografuję na śląsku oraz takich miastach jak:

  Fotograf ślubny Katowice, Fotograf ślubny Tychy, Fotograf ślubny Bytom, Fotograf ślubny Kraków, Fotograf ślubny Żywiec, Fotograf ślubny Szczyrk, Fotograf ślubny Gliwice, Fotograf Ślubny Opole, Fotograf ślubny Częstochowa, Fotograf ślubny Bielsko-Biała, Fotograf ślubny Sosnowiec, Fotograf ślubny Rybnik