fbpx

Fotograf ślubny Chorzów

Fotograf ślubny Chorzów to ja!  Z pewnością szukasz fotografa ślubnego na Śląsku!

Najlepsze zdjęcia ślubne

Fotograf ślubny Chorzów

Dobry fotograf ślubny Chorzów
fotograf na wesele...

suknia panny młodej

Cześć! Z pewnością podjęliście już decyzję o ślubie – gratuluję decyzji! Na pewno szukacie fotografa ślubnego w Chorzowie  lub okolicach. Nazywam się Łukasz Świtek i jestem fotografem ślubnym.  Istotne jest, że bardzo często wykonuję reportaż ślubny w Chorzowie a także okolicznych miastach takich jak: Katowice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska. Bez wątpienia fotograf ślubny ma bardzo odpowiedzialne zadanie, pamiątki takiej jak zdjęcia ślubne  nie można powtórzyć.

Fotograf ślubny Chorzów

Zobacz moje zdjęcia ślubne!

Bez wątpienia, ocena zdjęć, to jedno z ważniejszych kryteriów wyboru dobrego fotografa ślubnego w Chorzowie.

Niewątpliwie jako fotograf ślubny bardzo dobrze wiem, jak ważny jest wybór sali weselnej w Chorzowie! Z pewnością fotografując śluby na Śląsku odwiedziłem wiele sal weselnych. W rezultacie mogę Wam przedstawić listę domów weselnych, które najbardziej utkwiły mi w pamięci to między innymi Sztygarka . Istotnie jest to wyjątkowe miejsce, gdzie można zorganizować wspaniały ślub w stylu rustykalnym, glamour a nawet boho. Oczywiście to tylko jedna z wielu propozycji, dostępnych w okolicy, dlatego kolejną salą weselną, o której chciałbym wspomnieć jest Rezydencja Luxury Hotel w Piekarach Śląskich. Godnej uwagi jest dostępny ogród należący do obiektu. Dlatego należy zwrócić na niego uwagę, jeżeli planujecie ślub plenerowy.

Najlepszy fotograf ślubny w Chorzowie!

Fotografia ślubna Chorzów

Fotograf ślubny Chorzów
Sale weselne

Najlepszy fotograf weselny

Zdjęcia ślubne Chorzów

Fotograf na wesele
w Chorzowie

Fotograf ślubny Chorzów

Niewątpliwie przeglądaliście zdjęcia ślubne innych profesjonalnych fotografów, dlatego musicie zwróćcie uwagę na moje zdjęcia, które wykonuję na sali weselnej. Z pewnością widzicie różnicę na moich fotografiach. Bez wątpienia tworzę klimat, który wyróżnia mnie od innych. W przeciwieństwie do innych profesjonalnych fotografów ślubnych to ja decyduję jak będą wykreowane moje fotografie na sali. Dlatego zapraszam was do moich zdjęć oraz oferty ślubnej.

Fotograf ślubny Chorzów

sesja narzeczeńska Chorzów
sesja zaręczynowa Chorzów

To wspaniały sposób, aby sprawdzić współpracę ze swoim fotografem. Sesje przedślubne są w modzie!

Zdjęcia zakochanych to wspaniały moment aby sprawdzić jak czujecie się przed aparatem. Dlatego sesje narzeczeńską polecam wszystkim zakochanym parom. Z pewnością każda sesja to indywidualna sprawa, motyw sesji oraz wszystkie szczegóły ustalam osobno. Jeżeli chcecie porozmawiać o szczegółach po prostu napiszcie do mnie!

Sesja narzeczeńska Chorzów

Zdjęcia z zaręczyn, sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska
Chorzów

Fotograf ślubny Chorzów

Plener ślubny w Chorzowie

Sesja plenerowa Chorzów

Zdjęcia plenerowe to idealny akcent całego wydarzenia! Dlatego warto wykonać zdjęcia ślubne w plenerze. Istotna jest decyzja kiedy będziecie wykonywać sesję poślubną. Oczywiście to para młoda decyduje czy sesja ślubna odbywa się w dzień ślubu czy w innym dniu. Niewątpliwie jako fotograf ślubny wiem, że bardziej złożone sesje plenerowa należy robić w innym dniu niż ślub.

Sesja poślubna w Chorzowie

Z przyjemnością sesje plenerowe wykonuję na terenie całego kraju. Jeżeli jesteście zainteresowani sesją plenerową za granicą.

Sesja ślubna za granicą

Cena fotografa ślubnego

fotograf ślubny Chorzów
ile kosztuje?

Fotograf ślubny Chorzów

Koszt reportażu ze ślubu oraz wesela w Chorzowie jest uzależniony od Waszych oczekiwań. Dlatego w mojej ofercie znajdują się 3 pakiety, dzięki którym otrzymacie to, na czym najbardziej Wam zależy. Z pewnością przeglądając oferty fotografów w Chorzowie a także w Polsce, zobaczycie dokładnie co oferują, zobaczcie ich zdjęcia i poproście o dostęp do pełnego reportażu od A do Z. Bardzo ważne – Nie wybieraj najtańszej oferty – Profesjonalny i doświadczony fotograf ślubny w Chorzowie zna swoją wartość i z pewnością umie też odpowiednio wycenić swoje usługi fotografii.

Warto zauważyć, że na całą kwotę składają się także czynniki, których nie widać. Przede wszystkim jest to doświadczenie, doskonalenie warsztatu, bezpieczeństwo waszych zdjęć przed utratą. Dlatego wybierając fotografa ślubnego nie kieruj się wyłącznie ceną, zobacz fotografie ślubne, styl zdjęć, kadry a następnie zwróć uwagę na cenę.

Twój fotograf ślubny Chorzów

miedzynarodowe wyróżnienia

Moje fotografie są wyróżniane w miedzynarodowych portalach.

Fotograf ślubny Chorzów

Zapytaj o dostępny termin!