Fotograf ślubny Szczyrk

Fotografia ślubna – BESKIDY

Fotograf na ślub w Szczyrku!

Zdjęcia ślubne w BESKIDACH!

Fotograf ślubny Szczyrk – tego szukasz? Jeżeli Twoja odpowiedź jest twierdząca to jesteś w dobrym miejscu ponieważ jestem fotografem ślubnym i zapisuję historię! Nazywam się Łukasz Świtek, reportaże ślubne wykonuję od 2013 roku i bardzo często bywam w Beskidach, a przede wszystkim w Szczyrku. Bardzo lubię tutejszą okolice mimo że mieszkam w Katowicach to jestem związany z Beskidami ponieważ moja druga połówka pochodzi z Biernej czyli okolic Żywca. Fotografia ślubna to bardzo duży rynek dlatego warto się zastanowić czego oczekujesz od swojego fotografa.

Fotografia ślubna - kogo wybrać?

Jaki fotograf jest najlepszy?

Fotografia ślubna to nie tylko reportaż z dnia ślubu. W skład fotografii ślubnej wchodzą także takie elementy jak sesja narzeczeńska oraz sesja plenerowa wykonywana w dniu ślubu lub w innym dniu. Wybierając fotografa na pewno nie możesz kierować się ceną, która jest bardzo zróżnicowana od 1500 zł do ponad 10000 zł. Przeglądając strony fotografów należy odpowiedzieć sobie na jedno zasadnicze pytanie: jakie zdjęcia nam się podobają. Styl fotografa powinien być decydującym czynnikiem wyboru fotografa. Jeżeli podobają Ci się zdjęcia i styl jaki prezentuje dany fotograf wtedy pytaj o ofertę. Pamiątka w postaci zdjęć ślubnych jest tylko jedna.

ŚLUB W SZCZYRKU

Jak zorganizować ślub w górach?

Ślub w Szczyrku? To jedno z wielu miejsc w Beskidach, które jest idealne do zorganizowania ślubu w górskim klimacie. Planując ceremonie zaślubin w Szczyrku jako fotograf ślubny polecam Kościół pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Szczyrku. Jest to nowoczesna świątynia, bardzo przestronna i dobrze oświetlona. Jeżeli jednak wolisz zdjęcia w bardziej klimatycznej świątyni to polecam Sanktuarium św. Jakuba. Sanktuarium ma bardzo klimatyczne drewniane wnętrze a także idealny na zdjęcia plac przed kościołem.

Sala weselna w Szczyrku

Jaka sala na wesele w górach?

Organizując zabawę weselną w górach bardzo ważne jest aby wybrana sala spełniała nasze oczekiwania. Fotografując w Szczyrku, odwiedziłem wiele obiektów do zorganizowania zabawy weselnej. odwiedziłem wiele razy takie miejsca jak: Sale Weselne Venecia & Verona, Dom weselny Biała RóżaHotel Alpin, Sala Weselna Pod Skrzycznem SZCZYRK, Romeo i Julia oraz wiele innych. To Ty musisz zdecydować, która sala jest odpowiednia pod względem wyglądu, lokalizacji a także oferty ślubnej.

Oferta fotografii ślubnej w Szczyrku

Dobry fotograf w Szczyrku

Przeglądając moją stronę na pewno interesuje Cię oferta fotografii ślubnej. Moja oferta składa się z 3 głównych pakietów. Pierwszy zawiera reportaż ślubny od przygotowań do oczepin, zdjęcia rodzinne, mini sesję plenerową w dzień ślubu i jest to minimalna propozycja. Drugi pakiet rożni się od minimalnego dodatkową sesją ślubną innego dnia a także ilością zdjęć po obróbce – jest to pakiet standardowy. Ostatnim a zarazem najwyższym pakietem jest pakiet, który zawiera wszystko to co pakiet standardowy rozszerzony o dodatkową ilość zdjęć po obróbce a także pakietem wszystkich wykonanych zdjęć. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej – napisz do mnie.

Co mogę dla Ciebie jeszcze zrobić?

 

Reportaż ślubny

Sesja ślubna w plenerze

Sesja narzeczeńska

i wiele innych

 

Moja oferta fotografii ślubnej

Zapytaj mnie o wolny termin!


    Gdzie robię zdjęcia ślubne?

    Gdzie fotografuje? - Łukasz Switek

    Jestem elastycznym fotografem ślubnym dlatego pracuję wszędzie tam, gdzie zajdzie taka potrzeba. Wykonywałem zdjęcia w takich miastach jak: Katowice, Gliwice, Zabrze, Częstochowa, Sosnowiec, Kraków, Żywiec, Bielsko-Biała, Szczyrk, Ustroń, Opole, Tychy, Łódź oraz wiele innych. Jeżeli nie wiesz czy dojadę do Twojego miejsca po prostu mnie zapytaj.

    Jako fotograf ślubny pracuję na terenie całego kraju, ale najczęściej fotografuję na śląsku oraz takich miastach jak:

    Fotograf ślubny Katowice, Fotograf ślubny Chorzów, Fotograf ślubny Bytom, Fotograf ślubny Kraków, Fotograf ślubny Żywiec, Fotograf ślubny Tychy, Fotograf ślubny Gliwice, Fotograf Ślubny Opole, Fotograf ślubny Częstochowa, Fotograf ślubny Bielsko-Biała, Fotograf ślubny Sosnowiec, Fotograf ślubny Rybnik