fbpx

Race dymne sesja

Race dymne na sesji ślubnej! Z pewnością świece dymne to wspaniały dodatek w postaci kolorowego dymu!

Najlepsze zdjęcia ślubne

Race dymne na sesji!

Świece dymne sesja
kolorowa sesja ślubna

race dymne sesja ślubna

Bez wątpienia jesteście tutaj bo podobają wam się sesje z racami dymnymi.  Z pewnością kolorowy dym na zdjęciach to bardzo spektakularny dodatek. Bezsprzecznie jest to nowy trend w fotografii ślubnej.  W rezultacie wiele zakochanych par decyduje się na sesję narzeczeńską lub sesję ślubną z wykorzystaniem świec dymnych z kolorowym dymem.

świece dymne na sesji

Istotnie sesja fotograficzna z użyciem świec dymnych to niezwykle atrakcyjny sposób na uzyskanie oryginalnych i niepowtarzalnych zdjęć. Przede wszystkim świece dymne tworzą delikatnie, rozproszony gęsty kolorowy dym, który dodaje zdjęciom niepowtarzalnego efektu. Dlatego race dymne można je wykorzystać zarówno do każdego rodzaju sesji.

Zobacz moje zdjęcia ślubne!

Prawdopodobnie ocena zdjęć, to jedno z ważniejszych kryteriów wyboru fotografa ślubnego.

Z pewnością pytanie czy race dymne brudzą ubrania?  To jedno z najczęściej zadawanych pytań. Na pewno szukaliście tych informacji w intrenecie, dlatego można znaleźć wiele odpowiedzi. Bez wątpienia odpowiedź jest jedna: każda pirotechnika  może, ale nie musi pobrudzić ubrania. Z pewnością należy o tym poinformować wszystkich uczestników przed sesją. Istotne jest także to, że świece dymne mogą także lekko poparzyć dłonie (jeżeli będą źle trzymane), a także wypalić dziury w ubraniach.

Jak zrobić sesję z kolorowym dymem?

Race dymne
sesja z kolorowym dymem

kolorowe race dymne na sesję...

Z pewnością to wspaniały efekt, który może urozmaicić Wasze zdjęcia!

Zapytaj o dostępny termin!