fbpx

Fotograf ślubny Katowice

Fotograf ślubny Katowice to ja! To ja Łukasz Świtek jestem fotografem ślubnym z Katowic! Myślę, że trafiliście tutaj z jednego powodu- szukacie fotografa na Wasz wymarzony ślub w Katowicach bądź na Śląsku. 

Najlepsze zdjęcia ślubne

Najlepsze zdjęcia ślubne!

Fotograf ślubny Katowice
fotograf na wesele...

fotograf ślubny

Niebawem będziecie mieli ten zaszczyt, aby stanąć na przeciwko siebie i wypowiedzieć przysięgę małżeńską. Na pewno towarzyszy Wam ogromna radość i duży stres. Ważne jest, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Czy nie pomylicie się w trakcie przysięgi, czy Wy i wasi goście będziecie się świetnie bawić… A najważniejsze, czy aby na pewno Wszyscy zapamiętają dobrze Wasz dzień. Dlatego moja fotografia pomoże zapisać Waszą historię!

Fotografia ślubna katowice

Zobacz moje zdjęcia ślubne!

Ocena zdjęć, to jedno z ważniejszych kryteriów wyboru fotografa ślubnego.

Cena reportażu zdjęć ze ślubu i wesela w Katowicach czy na Śląsku jest uzależniony od Waszych oczekiwań. W mojej ofercie znajdują się 3 pakiety, dzięki którym otrzymacie to, na czym najbardziej Wam zależy. Przeglądając oferty fotografów na Śląsku sprawdźcie dokładnie co oferują, zobaczcie ich portfolio i poproście o dostęp do pełnego reportażu od A do Z. NIE KIERUJ SIĘ CENĄ – Profesjonalny i doświadczony fotograf ślubny w Katowicach zna swoją wartość i z pewnością umie też odpowiednio wycenić swoje usługi. Zbyt niska cena może nie gwarantować jakości i bezpieczeństwa Waszych zdjęć ślubnych , ale też nie odrzucaj wyższych ofert. W dobrego fotografa ślubnego warto zainwestować.

Fotografia ślubna katowice - zapytaj o termin

Ile kosztuje fotograf ślubny Katowice

Fotograf ślubny,
zdjęcia na ślub

Fotograf ślubny katowice

Sesja plenerowa
w Katowicach

Najczęściej plener ślubny w Katowicach  wykonuję w NOSPR obok Międzynarodowego Centrum Kongresowego a także na zabytkowym osiedlu Nikiszowiec to wspaniałe miejsce pełne miejskiego klimatu. Sesja ślubna w Katowicach to idealne miejsce na zdjęcia ślubne w miejskim klimacie.

Fotograf ślubny na śląsku

sesja narzeczeńska
sesja zaręczynowa

To wspaniały sposób, aby sprawdzić współpracę ze swoim fotografem. Sesje przedślubne są w modzie!

Sesja zakochanych to idealna sytuacja aby sprawdzić jak czujecie się przed obiektywem. Dlatego sesje narzeczeńską polecam wszystkim zakochanym. Każda sesja to indywidualna sprawa, tematyka sesji oraz wszystkie szczegóły ustalam z każdą parą osobno. Jeżeli chcielibyście porozmawiać o szczegółach po prostu napiszcie do mnie!

Fotograf weselny katowice

Zdjęcia z zaręczyn, sesja narzeczeńska

Sesja zaręczynowa
lub narzeczeńska!

Ceny fotografów ślubnych

fotograf ślubny
oraz cena zdjęć ślubnych!

Branża usług ślubnych jest bardzo zróżnicowany pod względem cen za usługi. Dlatego cena za fotografa na weselu może się zaczynać od 100 a kończyć nawet 1000zł za godzinę pracy. Z pewnością zależy to od tego jaki poziom posiada dany fotograf ślubny i co zawiera jego oferta ślubna. Myślę, że jeżeli chodzi o organizację wesela to i tak cena fotografów weselnych jest jedynie małym składowym procentem w skali wszystkich wydatków z tym związanych. Ze względu na zróżnicowane potrzeby moich par młodych, moja oferta składa się z 3 pakietów. Warto zauważyć, że każdy z nich można rozbudować o dodatkową usługę np: sesje narzeczeńską, fotoalbum, powiększoną ilość zdjęć po obróbce.

Warto zauważyć, że na całą kwotę składają się także czynniki, których nie widać. Przede wszystkim jest to doświadczenie, doskonalenie warsztatu, bezpieczeństwo waszych zdjęć przed utratą. Dlatego wybierając fotografa ślubnego nie kieruj się wyłącznie ceną, zobacz fotografie ślubne, styl zdjęć, kadry a następnie zwróć uwagę na cenę.

Twój fotograf ślubny

miedzynarodowe wyróżnienia

Moje fotografie są wyróżniane w miedzynarodowych portalach.

Zapytaj o dostępny termin!