Fotograf Ślubny Opole

Fotografia ślubna – Łukasz Świtek

Fotografia ślubna w Opolu!

Szukasz nieszablonowych zdjęć ślubnych?

Fotograf ślubny Opole – wpisując te słowa w Internet na pewno szukasz fotografa ślubnego, który wykona dla Ciebie wspaniałą pamiątkę w postaci reportażu ślubnego. Zdjęcia ślubne w województwie opolskim to spory wybór spośród fotografów dostępnych na rynku a także firm z innych województw.

Różnice fotografów ślubnych

Co odróżnia fotografów ślubnych?

Przeglądając zdjęcia fotografów ślubnych na pewno zwróciliście uwagę na sposób wykonywania zdjęć przez fotografa. Jeżeli już zdecydowaliście jakie zdjęcia są dla Was najlepsze dlatego przejrzyjcie proszę moje zdjęcia na sali weselnej, które są zdecydowanie inne. Fotografując ślub używam kilku źródeł światła, dzięki czemu moje fotografie mają inny klimat. Nie każdy fotograf potrafi zapanować nad światłem i tworzyć piękne historie.

Nieszablonowa fotografia ślubna!

Szukasz wyjątkowych zdjęć?

Nazywam się Łukasz Świtek i jestem fotografem ślubnym od 2013 roku, wtedy właśnie zacząłem swoją przygodę z reportażem ślubnym. Na co dzień mieszkam w Chorzowie a siedziba mojej firmy jest w Katowicach, to tutaj głownie w województwie Śląskim wykonuje piękne pamiątki dla Par Młodych z ich najważniejszego dnia w życiu. Jestem stałym bywalcem województwa opolskiego, to tutaj z Opola pochodzą także moje Pary Młode. Fotografuje w ościennych miastach w Kluczborku, Strzelcach Opolskich, Niemodlinie oraz innych mniejszych miastach.

Oferta fotografii ślubnej w Opolu!

Ile kosztuje fotograf ślubny w Opolu?

Ile kosztuje dobry fotograf ślubny? Ceny z którymi się zderzycie będą się zaczynać zarówno od niskiej kwoty 1500 zł a skończyć się mogą nawet i  na 10000zł. Wszystko zależy od Was, od tego, czego oczekujecie od zdjęć ślubnych, które pozostaną Waszą pamiątką. Moje ceny nie są najtańsze ani nie są najdroższe. W swojej ofercie ślubnej zaoferować mogę:

Reportaż ślubny

Sesja plenerowa

Sesja narzeczeńska

To główne usługi mojej fotografii dla zakochanych, ale oprócz tych usług dostajecie to co najważniejsze – nieszablonowe zdjęcia, które pozostaną pamiątką a także profesjonalizm i bezpieczeństwo Waszych zdjęć. Pracując jako fotograf ślubny wiem jak ważny jest dla Was materiał z tego dnia. Nie wyobrażam sobie sytuacji aby Wasze zdjęcia zniknęły lub uległy uszkodzeniu, dlatego dzięki doświadczeniu oraz zaawansowanemu sprzętowi otrzymujecie także gwarancje bezpieczeństwa danych.

Zapytaj o wolny termin!

Otrzymasz ofertę fotografii ślubnej


  Zadaj mi pytanie

  Odpowiem na Wasze pytania

  Jeżeli doczytaliście tutaj i macie pytania do mnie jako fotografa to po prostu napiszcie do mnie wiadomość email lub na facebooku lub instagramie. Chętnie wykonam dla Was reportaż ślubny.

  Fotograf Ślubny Opole

  Miejsce na plener ślubny w Opolu?

  Nie wiecie gdzie zrobić sesję ślubną w Opolu lub okolicach? Chętnie Wam doradzę ponieważ chcę aby miejsce pleneru było częścią Was. Jeżeli lubicie naturalny klimat to chciałbym polecić Wam Muzeum Wsi Opolskiej – to zaczarowane miejsce!

  Jako fotograf ślubny pracuję na terenie całego kraju, ale najczęściej fotografuję na śląsku oraz takich miastach jak:

  Fotograf ślubny Katowice, Fotograf ślubny Chorzów, Fotograf ślubny Bytom, Fotograf ślubny Kraków, Fotograf ślubny Żywiec, Fotograf ślubny Szczyrk, Fotograf ślubny Gliwice, Fotograf Ślubny Tychy, Fotograf ślubny Częstochowa, Fotograf ślubny Bielsko-Biała, Fotograf ślubny Sosnowiec, Fotograf ślubny Rybnik