FOTOGRAF ŚLUBNY SOSNOWIEC

Fotografia ślubna – zobacz moje zdjęcia
oraz sprawdź ofertę ślubną

Fotograf na ślub!

Jeżeli poszukujecie najlepszego fotografa na Wasz ślub - to dobrze trafiliście!

Fotograf Ślubny Sosnowiec – Łukasz Świtek

Fotograf ślubny Sosnowiec – Nazywam się Łukasz Świtek ,moje życie zawodowe to reportaż ślubny.
Fotografem ślubnym jestem z wyboru i zamiłowania do tego co właśnie robię. Zmierzam do perfekcji tworząc każdy ślub, wesele i plener,
z każdym sezonem rozwijam swój warsztat umiejętności, wychodzę z założenia, że najważniejszy jest efekt końcowy w postaci reportażu ślubnego i sesji plenerowej.
Dlatego chciałbym aby moje pary były świadome i wybierały swojego fotografa nie ze względu na cenę tylko na jakość.
By fotograf w pełni mógł wykonać swoją pracę, potrzeba jeszcze idealnego przygotowania i pozytywnego podejścia do każdego wesela.
Pozytywna atmosfera – to cenię sobie najbardziej w dniu ślubu, dlatego zachęcam Was byśmy mieli okazję do spotkania i wspólnego poznania.
Tak by Wasz fotograf ślubny, był Waszym dobrym znajomym.

Zanim zaczniecie oglądać moje zdjęcia zwróćcie uwagę w szczególności na zdjęcia z zabawy weselnej – to najbardziej odróżnia mnie od innych fotografów!
Tworzę klimat!

Chcę, aby Wasze zdjęcia powodowały zachwyt i wzruszenie podczas wspólnych wieczorów w domu, podczas spotkań rodzinnych i oczywiście na facebooku.
Wiem, że zapisuję wspomnienia nie tylko dla Was, ale również dla Waszych dzieci, wnuków i następnych pokoleń – to poważna sprawa!

Dlatego zapoznajcie się proszę z moją ofertą – najlepszą, jaką poznaliście
– bo płacąc tylko raz otrzymacie w komplecie wiedzę i doświadczenie zdobywane przez lata.

Najlepszy fotograf ślubny!

Posiadam na swoim koncie wyróżnienia w skali międzynarodowej!

Fotograf Sosnowiec
fotograf ślubny sosnowiec, Fotograf Ślubny Sosnowiecfotograf ślubny sosnowiec, Fotograf Ślubny Sosnowiec

Zapytaj mnie o dostępność Waszego terminu

ZPYTAJ O WOLNY TERMIN

Ile kosztuje fotograf w sosnowcu?

Oferta to nie tylko cena - to też doświadczenie!

Fotograf Sosnowiec – jaka jest cena? Całkowity koszt reportażu ze ślubu i wesela w Sosnowcu jest uzależniony od Waszych oczekiwań. W mojej ofercie znajdują się pakiety, dzięki którym otrzymacie to, czego najbardziej pragniecie . Oglądając oferty fotografów ślubnych w Sosnowcu a także w innych miastach, sprawdźcie dokładnie co oferują, zobaczcie ich portfolio i poproście o dostęp do pełnego reportażu od A do Z. Nie wybieraj najtańszej oferty – Profesjonalny i doświadczony fotograf ślubny w Sosnowcu zna wartość swoich umiejętności, dlatego nie sugeruj się zatem zbyt niską ceną, ale też nie odrzucaj wyższych stawek. W “dobre oko” fotografa warto zainwestować.

Profesjonalny fotograf ślubny zadba o Waszą pamiątkę. Będziecie mieli pewność, że zdjęcia zostaną wykonane z należytą starannością a Wasze zdjęcia będą bezpieczne.

Napisz po swoją ofertę ślubną!

Zapytaj o ofertę ślubną fotografa w Sosnowcu!


  Jakie zdjęcia ślubne mogę dla Was zrobic?

  Jakie zdjęcia w Sosnowcu?

  Jakie ciekawe fotografie w Sosnowcu?

  Reportaż z dniu ślubu niejednokrotnie przynosi Państwu wiele łez wzruszenia oraz emocji na najwyższym poziomie. By uchwycić dla Was jeszcze więcej magii i miłości często oferuję coś jeszcze:

  Fotograf Sosnowiec – plener ślubny

  To zupełnie inne okoliczności. Ponieważ towarzysząc ponad czterystu parom w ich wyjątkowym dniu zwiedziłem wiele urokliwych miejsc, dlatego mogę podzielić się ich klimatem. Zdjęcia plenerowe tworzą spójność z reportażem ślubnym przy czym jednocześnie są odrębną historią z zupełnie innymi emocjami. Dzięki wyjątkowości każdej z par, każde miejsce na sesję ślubną zachwyca co chwilę w zupełnie nowej odsłonie.

  Pałac Dietla – sesja ślubna

  Jako fotograf ślubny w Sosnowcu polecam to miejsce na efektowną i elegancką sesję w przepięknych komnatach Pałacu. Idealne miejsce na zdjęcia!

  Wesele z klasą!

  Jaka sala na wesele w Sosnowcu?

  Fotograf Sosnowiec – jeżeli już macie swojego fotografa na ślub to pewnie macie też już swoją wymarzoną salę na wesele w Sosnowcu. Jako fotograf ślubny, wiem, iż również podczas zabawy weselnej towarzyszy Wam oraz świeżo upieczonym małżonkom i gościom nieskrywana radość i szczęście. Sala weselna ‘’Moja Pasja’’ w Sosnowcu stwarza dla Was cudowne warunki do celebrowania. Dlatego dla mnie jako fotografa ślubnego to idealne miejsce pracy, którego urok odnajduję bez trudu na każdej fotografii w procesie postprodukcji.

  FOTOGRAF SOSNOWIEC – MOJA PASJA

  Jako fotograf ślubny wykonuję zdjęcia w całej Polsce!

  Dobry fotograf nie tylko w sosnowcu!

  Najczęściej robię zdjęcia ślubne w Sosnowcu w województwie Śląskim  (okolice Gliwic, Zabrza, Katowic, Bytomia, Mikołowa, Częstochowy, Chorzowa, Dąbrowy Górniczej, Pszczyny, Żywca, Bielska-Białej, Tychów, Rybnika, Knurowa, Sosnowca, Jastrzębia-Zdroju, Szczyrku, Cieszyna, Wisły, Ustronia, Żor, Wodzisławia Śląskiego, Radlina), w Małopolsce (okolice Krakowa, Nowego Sącza, Wadowic, Wieliczki, Brzeska, Nowego Targu), na Podkarpaciu (okolice Przemyśla, Rzeszowa), na Dolnym Śląsku (okolice Wrocławia, Legnicy, Jeleniej Góry, Wałbrzycha) oraz na Opolszczyźnie, ale odległość nie jest dla mnie problemem aby wykonać dla Ciebie dobre zdjęcia ślubne. Odwiedzam także Warszawę, Łódź i Gdańsk. Jeśli szukasz fotografa to musisz sprawdzić moją ofertę!

  Dobra fotografia w Sosnowcu!

  Pytania do fotografa!

  Masz pytania - napisz do mnie.


   Jaki fotograf w Sosnowcu?

   Wybieramy fotografa na wesele

   Wierze, że skoro tu jesteście zobaczyliście w moich fotografiach właśnie  ‘’to coś’’ czego szukacie myśląc o przyszłym dniu Waszych zaślubin. Z mojej strony pragnę obiecać, że w każdy reportaż ślubny wkładam ogrom pasji, doświadczenia oraz serca. Starannie i kompleksowo podchodzę do każdego powierzonego mi zadania, ponieważ podczas wieloletniej współpracy z Państwem młodym doskonale wiem, czego Państwo ode mnie oczekują.

   FOTOGRAF SOSNOWIEC – wybór fotografa na ślub