FOTOGRAF ŚLUBNY SOSNOWIEC

Fotografia ślubna – zobacz moje zdjęcia
oraz sprawdź ofertę ślubną

Fotograf na ślub!

Jeżeli poszukujecie najlepszego fotografa na Wasz ślub - to dobrze trafiliście!

Fotograf Ślubny Sosnowiec – Łukasz Świtek

Fotograf ślubny Sosnowiec – Nazywam się Łukasz Świtek ,moje życie zawodowe to reportaż ślubny.
Fotografem ślubnym jestem z wyboru i zamiłowania do tego co właśnie robię. Zmierzam do perfekcji tworząc każdy ślub, wesele i plener,
z każdym sezonem rozwijam swój warsztat umiejętności, wychodzę z założenia, że najważniejszy jest efekt końcowy w postaci reportażu ślubnego i sesji plenerowej.
Dlatego chciałbym aby moje pary były świadome i wybierały swojego fotografa nie ze względu na cenę tylko na jakość.
By fotograf w pełni mógł wykonać swoją pracę, potrzeba jeszcze idealnego przygotowania i pozytywnego podejścia do każdego wesela.
Pozytywna atmosfera – to cenię sobie najbardziej w dniu ślubu, dlatego zachęcam Was byśmy mieli okazję do spotkania i wspólnego poznania.
Tak by Wasz fotograf ślubny, był Waszym dobrym znajomym.

Zanim zaczniecie oglądać moje zdjęcia zwróćcie uwagę w szczególności na zdjęcia z zabawy weselnej – to najbardziej odróżnia mnie od innych fotografów!
Tworzę klimat!

Chcę, aby Wasze zdjęcia powodowały zachwyt i wzruszenie podczas wspólnych wieczorów w domu, podczas spotkań rodzinnych i oczywiście na facebooku.
Wiem, że zapisuję wspomnienia nie tylko dla Was, ale również dla Waszych dzieci, wnuków i następnych pokoleń – to poważna sprawa!

Dlatego zapoznajcie się proszę z moją ofertą – najlepszą, jaką poznaliście
– bo płacąc tylko raz otrzymacie w komplecie wiedzę i doświadczenie zdobywane przez lata.

Najlepszy fotograf ślubny!

Posiadam na swoim koncie wyróżnienia w skali międzynarodowej!

Fotograf Sosnowiec
fotograf ślubny sosnowiec, Fotograf Ślubny Sosnowiecfotograf ślubny sosnowiec, Fotograf Ślubny Sosnowiec

Zapytaj mnie o dostępność Waszego terminu

ZPYTAJ O WOLNY TERMIN

Ile kosztuje fotograf w sosnowcu?

Oferta to nie tylko cena - to też doświadczenie!

Fotograf Sosnowiec – jaka jest cena? Całkowity koszt reportażu ze ślubu i wesela w Sosnowcu jest uzależniony od Waszych oczekiwań. W mojej ofercie znajdują się pakiety, dzięki którym otrzymacie to, czego najbardziej pragniecie . Oglądając oferty fotografów ślubnych w Sosnowcu a także w innych miastach, sprawdźcie dokładnie co oferują, zobaczcie ich portfolio i poproście o dostęp do pełnego reportażu od A do Z. Nie wybieraj najtańszej oferty – Profesjonalny i doświadczony fotograf ślubny w Sosnowcu zna wartość swoich umiejętności, dlatego nie sugeruj się zatem zbyt niską ceną, ale też nie odrzucaj wyższych stawek. W “dobre oko” fotografa warto zainwestować.

Profesjonalny fotograf ślubny zadba o Waszą pamiątkę. Będziecie mieli pewność, że zdjęcia zostaną wykonane z należytą starannością a Wasze zdjęcia będą bezpieczne.

Napisz po swoją ofertę ślubną!

Zapytaj o ofertę ślubną fotografa w Sosnowcu!


  Jakie zdjęcia ślubne mogę dla Was zrobic?

  Jakie zdjęcia w Sosnowcu?

  Jakie ciekawe fotografie w Sosnowcu?

  Reportaż z dniu ślubu niejednokrotnie przynosi Państwu wiele łez wzruszenia oraz emocji na najwyższym poziomie. By uchwycić dla Was jeszcze więcej magii i miłości często oferuję coś jeszcze:

  Fotograf Sosnowiec – plener ślubny

  To zupełnie inne okoliczności. Ponieważ towarzysząc ponad czterystu parom w ich wyjątkowym dniu zwiedziłem wiele urokliwych miejsc, dlatego mogę podzielić się ich klimatem. Zdjęcia plenerowe tworzą spójność z reportażem ślubnym przy czym jednocześnie są odrębną historią z zupełnie innymi emocjami. Dzięki wyjątkowości każdej z par, każde miejsce na sesję ślubną zachwyca co chwilę w zupełnie nowej odsłonie.

  Pałac Dietla – sesja ślubna

  Jako fotograf ślubny w Sosnowcu polecam to miejsce na efektowną i elegancką sesję w przepięknych komnatach Pałacu. Idealne miejsce na zdjęcia!

  Wesele z klasą!

  Jaka sala na wesele w Sosnowcu?

  Fotograf Sosnowiec – jeżeli już macie swojego fotografa na ślub to pewnie macie też już swoją wymarzoną salę na wesele w Sosnowcu. Jako fotograf ślubny, wiem, iż również podczas zabawy weselnej towarzyszy Wam oraz świeżo upieczonym małżonkom i gościom nieskrywana radość i szczęście. Sala weselna ‘’Moja Pasja’’ w Sosnowcu stwarza dla Was cudowne warunki do celebrowania. Dlatego dla mnie jako fotografa ślubnego to idealne miejsce pracy, którego urok odnajduję bez trudu na każdej fotografii w procesie postprodukcji.

  FOTOGRAF SOSNOWIEC – MOJA PASJA

  Jako fotograf ślubny wykonuję zdjęcia w całej Polsce!

  Dobry fotograf nie tylko w sosnowcu!

  Pytania do fotografa!

  Masz pytania - napisz do mnie.


   Jaki fotograf w Sosnowcu?

   Wybieramy fotografa na wesele

   Wierze, że skoro tu jesteście zobaczyliście w moich fotografiach właśnie  ‘’to coś’’ czego szukacie myśląc o przyszłym dniu Waszych zaślubin. Z mojej strony pragnę obiecać, że w każdy reportaż ślubny wkładam ogrom pasji, doświadczenia oraz serca. Starannie i kompleksowo podchodzę do każdego powierzonego mi zadania, ponieważ podczas wieloletniej współpracy z Państwem młodym doskonale wiem, czego Państwo ode mnie oczekują.

   FOTOGRAF SOSNOWIEC – wybór fotografa na ślub