Fotograf ślubny Bielsko-Biała

Fotograf na wesele – Łukasz Świtek

Bierzecie ślub? To wspaniale!

Zadbajcie o pamiątkę z najważniejszego dnia jakim jest ślub!

Fotograf ślubny Bielsko-Biała – na pewno tego szukacie, skoro trafiliście na moją stronę. Nazywam się Łukasz Świtek i jestem fotografem ślubnym, tworzę wspaniałe fotografie ślubne dla zakochanych. Na co dzień mieszkam w Katowicach, ale moja druga połówka pochodzi z Biernej. Dlatego bardzo dobrze znam okolice Bielska-Białej, Żywca a także Cieszyna. Z pewnością chcielibyście wybrać fotografa, który spełni Wasze wymagania, dlatego chętnie Wam w tym pomogę.

Co mnie wyróżnia spośród innych fotografów w Bielsku-Białej?

Fotograf na wesele to poważne zadanie!

Wybierając fotografa na wesele musicie się zastanowić czego oczekujecie od Waszego fotografa ślubnego. Przede wszystkim musicie zobaczyć zdjęcia ślubne w portfolio. Fotografie muszą się Wam podobać, nie kierujcie się ceną! Dlatego oglądając moje zdjęcia z pewnością zobaczycie różnicę w zdjęciach na sali weselnej. Kreuję rzeczywistość światłem, używam systemu kilku lamp błyskowych rozmieszczonych na sali, dzięki temu moje zdjęcia mają całkiem inny klimat. Dodatkowo otrzymuję wyróżnienia na scenie międzynarodowej: PROWEDaward a także MYWED .Sami zobaczcie różnicę!

Ile kosztuje fotograf ślubny w Bielsku-Białej?

Fotograf ślubny Bielsko-Biała - poznaj ofertę!

Z pewnością zadajcie sobie pytanie ile kosztuje profesjonalny a przede wszystkich dobry fotograf ślubny. Ceny fotografów ślubnych są bardzo zróżnicowane tak samo jak ceny innych usług na rynku. Wybierając fotografa na wesele nie powinniście się kierować ceną.
Moje ceny nie są najniższe na rynku, ale tez nie są największe. W mojej ofercie fotografii ślubnej oprócz reportażu otrzymujecie przede wszystkim doświadczenie, doradztwo, bezpieczeństwo Waszych zdjęć, gwarancje jakości!

Zapytaj o ofertę oraz termin!

Oferta fotografa ślubnego Bielsko-Biała!


  Sesja plenerowa - Fotograf ślubny Bielsko-Biała

  Sesja poślubna w beskidach

  Uwielbiam robić zdjęcia moim zakochanym parom! Sesję plenerową najlepiej wykonywać w innym dniu niż ślub! Dzięki temu możemy się skupić w 100% na tym, aby wasze zdjęcia zachwycały, wzruszały do łez po latach!

  Gdzie wykonać sesję plenerową?

  Zastanawiacie się, gdzie zrobić sesję plenerowa? Bardzo chętnie Wam podpowiem – miejsce sesji musi nawiązywać do Was, musi Wam się podobać. Sesje poślubne wykonuję w każdym zakątku Polski a nawet Europy. Jeżeli myślicie o sesji poślubnej w Waszej okolicy to bardzo często fotografowałem w takich miejscach jak: Jezioro Żywieckie, Wodospad w Wiśle, Góra Żar, Skrzyczne, Babia Góra, Pilsko oraz cała malownicza okolia.

  Fotograf Bielsko-Biała

  Fotograf weselny w Beskidach!

  Fotografując śluby od 2013 roku wiem jak bardzo ważna jest praca którą wykonuję, dlatego wybierając fotografa na ten najważniejszy dla Was dzień pozwólcie zaufać profesjonalistom. Ludzie pracujący w branży ślubnej na profesjonalnym poziomie, doradzą Wam w najtrudniejszych decyzjach, zadbają o to aby ten dzień był wyjątkowy.
  Jeżeli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem!

  Fotografuję śluby także w innych miastach!

  Jako fotograf ślubny pracuję na terenie całego kraju, ale najczęściej fotografuję na śląsku oraz takich miastach jak:

  Fotograf ślubny Katowice, Fotograf ślubny Chorzów, Fotograf ślubny Bytom, Fotograf ślubny Kraków, Fotograf ślubny Żywiec, Fotograf ślubny Szczyrk, Fotograf ślubny Gliwice, Fotograf Ślubny Opole, Fotograf ślubny Częstochowa, Fotograf ślubny Tychy, Fotograf ślubny Sosnowiec, Fotograf ślubny Rybnik