Fotograf ślubny Gliwice

Dobry fotograf ślubny w Gliwicach

Szukacie? Fotograf ślubny Gliwice!

Fotografia ślubna w Gliwicach

Fotograf ślubny Gliwice – tego szukasz? Wnioskując, że jesteś na mojej stronie to poszukujesz fotografa ślubnego w Gliwicach lub innych okolicznych miastach Śląska. Nazywam się Łukasz Świtek mieszkam w Katowicach a fotografią ślubną  zajmuję się od 2013 roku. Z pewnością interesuje Cię jakie zdjęcia ślubne tworzę, gdzie pracuję oraz jaka jest moja oferta ślubna.

Reportaż ślubny - fotograf na wesele

Fotografia ślubna w Gliwicach

Ponieważ szukacie fotografa na ślub, chciałbym zaproponować wam wykonanie pamiątki, która zostanie z Wami na lata. Jako fotograf ślubny oferuję pełny reportaż ślubny z dnia ślubu a także sesję poślubną w innym dniu. Jeżeli to za mało to chętnie zaoferuję wam sesję narzeczeńską dzięki niej sprawdzicie jak czujecie się przed obiektywem.  Ze względu na charakter mojej pracy swoje usługi oferuje na terenie całego kraju ale głownie pracuję na śląsku. Dlatego bardzo często fotografuję śluby w Gliwicach, Zabrzu, Chorzowie, Katowicach, Pyskowicach, Bytomiu i innych.

Ile kosztuje dobry fotograf w Gliwicach?

Jak wybrać fotografa ślubnego?

Niewątpliwie szukając fotografa na ślub, z pewnością przeglądacie wiele stron fotografów ślubnych. Musicie pamiętać, że osoba wykonująca zdjęcia ślubne musi posiadać wiedzę a przede wszystkim doświadczenie. W przeciwieństwie do innych imprez, ślubu nie można powtórzyć. Dlatego wybierając fotografa na ślub nie można kierować się tylko ceną. Cena fotografów ślubnych jest bardzo zróżnicowana zaczynając od 1000 zł a kończąc ponad 15000 zł. W kwocie fotografów ślubnych zawarte jest bezpieczeństwo Waszych zdjęć a także pewność, że pamiątka będzie wykonana na najwyższym poziomie.

Ile kosztuje fotograf na ślub?

Oferta fotografii ślubnej


  Wesele w Gliwicach!

  Na jakich salach pracowałem?

  Fotografując śluby w Gliwicach i okolicach poznałem bardzo wiele miejsc do zorganizowania zabawy weselnej. Godnym uwagi miejscem jest Stara Szwajcaria, bardzo dobre miejsce do zorganizowania ślubu w stylu glamour. Ponadto bywam także w Chata Polaka, Dworek u Chrabiego.

  Najlepszy fotograf Gliwice

  Wyróżnienia fotografa ślubnego

  Fotograf ślubny gliwice – wyróżnienia

  fotograf ślubny gliwice, Fotograf ślubny Gliwice
  fotograf ślubny gliwice, Fotograf ślubny Gliwice

  Fotografia ślubna Gliwice

  Fotograf na wesele w Gliwicach i Śląsku