Sesja biznesowa – zainwestuj w siebie!

Sesja wizerunkowa to Twoja wizytówka!

Fotografie biznesowe to inwestycja w swoją markę!

Zdjęcia wizerunkowe pokażą Twoją osobę z najlepszej strony!

Sesja biznesowa to wyjątkowe zdjęcia, które zadbają o Twój wizerunek. Zdjęcia z sesji biznesowej Fotografie z sesji biznesowej będą Twoją wizytówką jeszcze przed pierwszym spotkaniem z klientem na żywo. Portrety biznesowe przedstawią Twoją osobę z najlepszej strony, dlatego warto wykonać taką sesję. Twój wizerunek ma wielki wpływ na ocenę klientów i zleceniodawców. W gąszczu obowiązków warto wygospodarować trochę czasu na sesję zdjęciową i zainwestować w bardzo dobre, profesjonalne zdjęcia portretowe i lifestyle’owe, które będą Twoją wizytówką i pokażą najlepszą wersję Ciebie i Twojego biznesu. Zadbaj o swoją markę już teraz!

Sesja wizerunkowa - zbuduj swoją markę!

Profesjonalne zdjęcia biznesowe zapewnią ważny element Twojej marki!

Jeżeli tutaj jesteś to znaczy, że  chcesz zainwestować w siebie i swój wizerunek! Z pewnością zdjęcia z sesji biznesowej przydadzą się każdej osobie. Profesjonalna sesja biznesowa zapewni Tobie wiele ujęć, które warto wykorzystać zarówno w mediach społecznościowych (takich jak Facebook, Instagram, Linkedin itp.) jak i na własnej stronie firmowej lub blogu.

Oferta sesji biznesowej

Dowiedź się ile kosztuje sesja biznesowa  Jak przygotować się do sesji biznesowej?

  Zarówno sesja biznesowa jak i wizerunkowa musi posiadać plan!

  Początek naszej współpracy zaczyna się, gdy otrzymam od Ciebie wiadomość o chęci wykonania sesji. Następnie przeprowadzam z Tobą wywiad, dzięki temu wiem czego oczekujesz od zdjęć. W kolejnym etapie ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące stylizacji, rekwizytów a także samego miejsca do wykonania sesji. Gdy całą koncepcje mamy ustaloną, w umówionym terminie spotykamy się w zaplanowanym miejscu i zaczynamy działać. Po wykonanych zdjęciach w ciągu kilku dni otrzymujesz galerię z miniaturami Twoich zdjęć, następnie wybierasz ujęcia które będą poddane obróbce.

  Sesja biznesowa Katowice - Śląsk - gdzie mogę wykonać zdjęcia?

  Sesja wizerunkowa na śląsku

  Mieszkam na Śląsku, dlatego bardzo chętnie wykonam dla Ciebie zdjęcia biznesowe na całym terenie województwa śląskiego. Podsumowując wykonam zdjęcia nie tylko w Katowicach, Chorzowie, Bytomiu, Sosnowcu czy Gliwicach, ale dojadę tam, gdzie będzie taka potrzeba.