fbpx

Góra Zborów - sesja ślubna

Góra Zborów to wyjątkowe miejsce do wykonania sesji zdjęciowych! Z pewnością zdjęcia wykonane w tym miejscu będą wyjątkową pamiątką!

Prawdopodobnie najlepsze sesje ślubne

Góra zborów - sesja ślubna

Sesja poślubna Góra Zborów
malownicze miejsce

sesja poślubna góra zborów

Godna uwagi jest Góra Zborów zwana też Berkową Górą, z pewnością jest to jeden z ciekawszych punktów widokowych na całej Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej. W rezultacie miejsce to rozciąga się nad malowniczym krajobrazem, gdzie w oddali widać piękne lasy oraz inne malownicze miejsca a także pobliski OgrodzieniecMorskoBobolice czy Mirów . Jeżeli szukacie wspaniałego miejsca na plener ślubny z elementami wzniesień a chcecie dużo chodzić to jest to idealne miejsce. Blisko tego miejsca jest parking samochodowy, który znajduje się 15 minut drogi od samego szczytu góry, dlatego najlepiej zaparkować właśnie na nim pod Centrum Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturowego Jury

Góra Zborów na sesję ślubną

Zobacz moje zdjęcia ślubne!

Istotna ocena zdjęć, to jedno z ważniejszych kryteriów wyboru fotografa ślubnego.

Z pewnością szczyt góry Zborów to miejsce, które nie wymaga od Was wiele wysiłku i jeżeli nigdy tam wcześniej nie byliście, nie musicie się martwić. Przede wszystkim podejście pod górę na szczyt zajmuje 15 minut z parkingu po żwirowym podłożu, dlatego najlepiej zabrać buty na płaskiej podeszwie. Dlatego bardzo Was zachęcam do odwiedzenia tego miejsca, w wolnej chwili przespacerujcie się u podnóża góry, zobaczycie tam malownicze jaskinie. Z pewnością zdjęcia wykonywane w tym miejscu nie muszą być tylko plenerem ślubnym, może to być także najlepsza sesja narzeczeńska.

Fotografia ślubna - Szukasz fotografa?

Plener ślubny na Górze Zborów

sesja na szczycie Góry Zborów

Góra Zborów, zachód słońca

Romantyczna sesja poślubna
na Górze Zborów

Z pewnością marzą Wam się góry ale nie lubicie długich wędrówek? Ponieważ marzy Wam się przepiękny zachód słońca wśród malowniczych skał – dobrze trafiliście. Na pewno Góra Zborów Was oczaruje a następnie zachwyci swoim urokiem i kolorami o każdej porze roku!

Fotograf ślubny - sesja na jurze

sesja narzeczeńska
sesja zaręczynowa

To wspaniały sposób, aby sprawdzić współpracę ze swoim fotografem. Sesje przedślubne są w modzie!

Z pewnością sesja narzeczeńska to idealny sposób aby sprawdzić jak czujecie się przed obiektywem fotografa. Przede wszystkim możecie sprawdzić pracę samego fotografa, to jak pracuje i jaki materiał realizuje. Dlatego bardzo ważne jest aby skorzystać z tej możliwości.

Fotograf Ślubny Śląsk

Zdjęcia z zaręczyn, sesja narzeczeńska

Sesja zaręczynowa
lub narzeczeńska!
Na Górze Zborów

miedzynarodowe wyróżnienia

Moje fotografie są wyróżniane w miedzynarodowych portalach.

Góra Zborów - Fotograf Ślubny

Zapytaj o dostępny termin!